Rozhovor s trenérem A týmu

V neděli čeká náš A tým vstup no dalšího ročníku KP. Svěřence trenéra Pěnkavy čeká hned na úvod jediné znojemské derby na hřišti  v Mor. Krumlově a tak jsme na prahu nové sezóny  požádali  o rozhovor trenéra našeho A týmu Tomáše Pěnkavy .

Tak jak se cítíš na začátku 3 sezóny v KP?

Cítím se dobře a doufám, že to tak bude i na konci sezony.

Před touto sezónou ti vedení klubu přivedlo několik nových hráčů jsi spokojen?

Spokojen jsem, protože to rozšíření kádru bylo potřeba.

Co ti během krátké letní přípravy ukázal tým?

Byla opravdu krátká,trochu jsme obnovili kondici a co se týká  utkání,tak jsme sestavu měnili tak,abychom viděli hlavně nové kluky.

Co říkáš na to že tvoje svěřence čeká behemb36 dní (12.8.-15.9) 9 utkání (8 mistrovských a 2.kolo poháru)?

Už jenom proto jsem rád, že jsme tým doplnili a věřím,že i zkvalitnili.

Na soupisce máš 21 hráčů včetně 3 gólmanů. Jak těžké bude podle tebe zvládnou takto široký kádr?

Těch zápasů je tolik,že každý hráč si šanci poprat se o to své místo v sestavě dostane a jak sní naloží záleží už jen na něm.Pro nás trenéry je vždy těžké vybrat tu nejlepší sestavu,ale na druhou stranu je lepší,když je z čeho vybírat,než nemít kam sáhnout.

Myslíš, že je tým schopen zopakovat umístění a bodový zisk z minulé sezóny?

Minulá sezona se povedla parádně a to i přes problémy jak zdravotní,tak i co se týče pracovních povinností kluků.Je to jenom sport a v něm nikdy nevíš co bude zítra,ale já jako trenér mužstvu věřím a chci se s ním zlepšovat.

Kdo je podle tebe letošním favoritem KP a naopak?

Myslím si,že to bude hodně vyrovnané a favoritů tam bude víc a naopak jako vždy sestup nepřeji nikomu.

Jak jsi spokojen s generálkou na KP (pohár v Miroslavi výhra 3-2) ?

Podařilo se postoupit,ikdyž sestava určitě nebyla taková,která vyběhne v neděli v Krumlově.Hra samotná ještě nebyla podle našich představ.

Derby v Mor. Krumlově jak vidíš soupeře a s jakým výsledkem budeš po utkání spokojen?

Soupeř je to kvalitní a na začátek ne zrovna lehký,ale i přesto věřím,že neodjedeme s prázdnou.

Co by jsi chtěl vzkázat fanouškům a diváků Inzertu?

Vzkázat můžu jen to,atˇ jich přijde co nejvíc a my budem dělat vše proto aby odcházeli spokojení.