2. kolo - IE Znojmo - Olymp Ráječko - 3:2 (0:1)

Video z utkání (odzak na www.znsport.cz)

Branky: 49. Procházka, 75. Drozd, 89. Ostrý - 17. Bartoš, 60. Sehnal M.

Diváků: 140                       Napsali na stránkách soupeře

Sestavy

IE Znojmo: Vítámvás - Kalina, Veselý, Adámek (9. Horák), Rolník, Ostrý, Drozd, Procházka, Vašíček (70. Kubále), Šťáva, Škvařil (63. Šplíchal)

Ráječko: Trubák - Bartoš, Lajcman, Neděla, Sehnal V. (83. Žilka), Tenora, Štrajt, Sehnal M., Koutný, Sehnal J. (70. Horák), Badura

17.min. 0:1 - po přímém kopu hostů se přes nedůrazně bránícího Procházky prosadil z malého vápna Bartoš.
49.min. 1:1 - křížnou střelu Rolníka vyrazil hostující brankář Trubák před Procházku, pro kterého nebyl problém trefit prázdnou bránu.
60.min. 1:2 - zbytečně jsme ztratili míč na našem vápně, kdy se Škvařil nechal obrat o míč a Sehnal Jan přihrál před prázdnou bránu svému jmenovci Sehnalu Martinovi a ten stejně jako domácí Procházka bez problémů uklidil míč do sítě.
75.min. 2:2 - centr Kaliny od postranní čáry našel na malém vápně Drozda, který nekompromisně zavěsil pod břevno.
89.min. 3:2 - krásná akce na jeden dotek z naší poloviny hřiště, míč se dostal za hostující obranu k Procházkovi, který ještě přihrál Ostrému míč před prázdnou bránu.

Řekl po utkání:
T.Pěnkava - Dnešní zápas jsme sice vyhráli, ale fotbal samotný nestál za nic a to velkou zásluhou rozhodčích, kteří utkání nezvládli. Jediné s čím jsem spokojen jsou 3 body.

Napsali na JmFotbal

Ráječko potvrdilo, že se mu na znojemský Inzert Expres vůbec nedaří. V předchozích čtyřech zápasech získalo jen jeden bod za remízu 0:0, jinak třikrát prohrálo vysokým rozdílem (2:6, 0:3, 1:4). Tentokrát v Oblekovicích vedlo 1:0 a 2:1, jenomže dvěma góly v závěru opět prohrálo. Vítěznou trefu si připsal v 89. minutě Ostrý. "Jediné, s čím jsem dnes spokojený, jsou 3 body. Jinak fotbal nestál za nic a velký podíl na tom mají rozhodčí, kterým se zápas také vůbec nevydařil," uvedl trenér IE Tomáš Pěnkava.