10.kolo IE Znojmo A - FK Mutěnice 2-4 (1-3)

Branky: 37. (PK) a 49. Kalina - 5. a 83. Koštuřík, 17. (PK) Trávník, 20. Válek

Sestavy:

IE Znojmo: Vítámvás - Horák,Šplíchal,Kalina(71'Škvařil),Ostrý - Rolník,Šťáva,Procházka,Vašíček - Kubále(80'Zach),
Mařík(46'Drozd)

FK Mutěnice: Lupač - Trávník,Čepil M.(85'Závorka),Čepil J.(87'Bravenec),Kupčík,Chromeček(90'Varmuža),
Vydařilý,Koštuřík,Holešinský,Válek,Němčický

V 5.min. se prosadil po centru z boku Koštuřík a hlavou nedal Vítámvásovi šanci - 0:1.
Po faulu Šplíchala na Holešínského zahrává hostující Trávník pokutový kop a zvyšuje vedení hostů na 0:2.
Ve 20.min. přichází dlouhý nákop hostů na naši polovinu, který zpracovává Válek a slalomem přes tři naše obránce prostřeluje bezmocného Vítámváse - 0:3.
V 37min. je faulován v pokutovém území hostů Kalina a sám nařízenou penaltu proměňuje - 1:3.
49' se z 18m trefuje k tyči Kalina a dostává nás zpátky do zápasu - 2:3.
V 83.min. rozhoduje o konečném výsledku zápasu hostující Koštuřík, když jeho hlavu našel po rychlém brejku nejlepší hráč hostů Válek.

Řekli po utkání:
T. Pěnkava - Zaspali jsme začátek zápasu, když jsme si nechali vstřelit 3 branky a až poté jsme se začali dostávat do zápasu. Dokázali jsme snížit na rozdíl jediného gólu a bojovali jsme o remízu, ale bohužel jsme v závěru inkasovali. Boj o záchranu se tak stává realitou. Doufám, že se nám podaří získat do konce podzimu nějaké body, aby byla zimní přestávka klidnější.