19. kolo Boskovice - IE Znojmo 3-4 (2-0)

Branky: 9' Janíček, 18' Ostrý (IE) vlastní, 61' Černý - 49' Šťáva, 71' Železný P. z pen., 77' Procházka, 81' Černý

ČK: 33' Stara (Boskovice)

Sestavy:

FC Boskovice: Klimeš - Adamec, Šafařík, Horák, Stara - Přikryl, Černý (77'Blaha), Vykoukal,Kuruc (26'Pijáček) -
Horák Michal (64' Vorlický), Janíček

IE Znojmo: Vítámvás - Kubošný, Šťáva, Šplíchal, Adámek (66'Drozd) - Horák (62'Škvařil), Ostrý, Železný P.,
Zach (46'Černý) - Kubále, Procházka

4' - na pravé straně se uvolnil Horák, poslal centr na Kubáleho, před kterým byla jen prázdná branka, ale bohužel míč poslal hlavou vedle tyče.
8' - domácí se dostali po odraženém míčike střele z 18m, naštestí vysoko nad naší bránu.
9' - přichází ze strany centr domácích, Vítámvás si jde pro vysoký míč, chytá ho, ale bohužel při dopadu na zem mu vypadává z ruky a Janíček do prázdné brány nemá problém poslat své mužstvo do vedení - 1:0.
18' - domácí zahrávají rohový kop a Ostrý si nešťastně střílí hlavou vlastní gól - 2:0.
Tyto dva "vlastní" góly s námi evidentně otřásly a po naší velké chybě zahazuje ve 24.min. Janíček 100% šanci.
33' - "hloupě" se nechává vyloučit domácí Stara po druhé ŽK a v téže minutě zahazuje druhou velkou šanci Kubále.
Do druhé půle jsme změnili rozestavení, vystřídali jsme, začali jsme domácí přehrávat a vytvářet si soustavný tlak.
49' - Šťáva ze strany chce poslat centrovaný míč, který mu ale naštěstí pro nás nesedne, tak jak chtěl a zapadne za záda bezmocného Klimeše - šťastný, ale velmi důležitý gól - 2:1.
51' - Ostrý přihrál Procházkovi do velké šance, bohužel ten zakončil přímo do náruče Klimeše.
53' - přímý kop Železného poslal hlavou Kubošný těsně nad domácí branku.
59' - Horák krásně utekl po lajně, poslal míč do vápna, kde chytře pustil Černýmíč Kubálemu, ale bohužel ten opět tuto velkou šanci neproměnil.
61' - po našem zahrávaném rohu a velké chybě Adámka se dostávají domácí do rychlého brejku 3 na 1, akci zakončuje Přikryl střelou do tyčky, ale odražený míč vrací do prázdné brány domácí Černý - 3:1.
71' - v domácím pokutovém území je faulován Kubále a nařízenou penaltu proměňuje Železný - 3:2.
77' - Šťáva nachází přesným centrem rozběhnutého Procházku, který nedal hlavou domácímu brankáři šanci - 3:3.
81' - přichází stejná akce jako při vyrovnávacím gólu, jen tentokrát nachází Šťáva hlavu Černého a ten otáčí výsledek na naši stranu.

J.Ludvík - Čekalo nás velmi těžké utkání po dlouhé zimní přestávce. Hrálo se prakticky o 6 bodů, protože obě mužstva sousedí v tabulce blízko pásma sestupu. Začali jsme dobře, bohužel jsme první velkou šanci neproměnili a tak jsme se místo vedení dostali do dvoubrankové ztráty po našich soupeři darovaných gólech. Pak nás domácí mohli definitivně dorazit třetím gólem, naštestí Janíček svou obrovskou šanci neproměnil a naopak se vzápětí domácí hráč nechal vyloučit a my jsme se vrátili do zápasu. Druhý poločas jsme oslabeného soupeře dostali pod tlak a i když jsme po našem snížení opět dovolili domácím odskočit o dva góly, tak kluci nic nezabalili a dál trpělivě dobývali domácí branku, až se nám povedlo výsledek zvrátit na svou stranu. Bylo to těžké a vydřené vítězství, které nám, jak doufáme, dodá spoustu, hlavně psychických sil do dalších zápasů.