18.kolo IE Znojmo A - Ivančice 3-0 (0-0)

Branky: 50. Šťáva, 81. Procházka, 84. Železný P.

Sestavy

IE Znojmo: Vítámvás - Šplíchal, Železný M., Šťáva, Kubošný, Procházka, Samek (89. Kubále), Černý (42. Železný P.), Adámek, Mařík (70. Zach), Ostrý

Ivančice: Sojka - Ryška, Štěpanovský, Kubec, Táborský, Novák, Černý (84. Jacko T.), Michalica, Němec, Prinz (67. Jacko O.), Polák

Napsali na Jmfotbal

IE Znojmo porazil Ivančice 3:0 a v tabulce přeskočil Rajhrad. Branky IE stříleli ve druhém poločase Šťáva, Procházka a Petr Železný. "Konečně jsme vyhráli. O to víc mrzí sobotní porážka s Rajhradem. Dnes to bylo o tom, kdo dá první gól, a ten jsme dali naštěstí my," říkal trenér Tomáš Pěnkava. Tři branky po přestávce vstřelila také Kuřim a vyhrála 3:0. Proti Novosedlům se trefili Skoumal, Vavřík a Bombicz. "Novosedly sice držely častěji míč, ale myslím, že jsme si za druhý poločas vítězství zasloužili. V prvním jsme hráli moc zataženě, ve druhém jsme byli odvážnější a po protiútocích vstřelili tři pěkné branky," glosoval trenér Tomáš Kovanda a už myslel i na další zápas. "Podle nás bude sobotní zápas proti IE Znojmo rozhodující."