1.kolo IE Znojmo B - Mor. Krumlov B 4-5 (1-3)

Video z utkání

Branky: 40' Samek M.,59' Šperl,66' Samek J.,78' Černý - 30'+45' Houdek,45' Adamík,70'Laml,85'vlastní.

Sestava:

Mucha-Zach,Doválel,Kubošný,Čech-Dušek(46'Samek J.),Mössmer,Samek M.,Bálka(58'Soukup) - Černý, Šperl(62'Dufek).

30.min. 0:1 - po našem rohovém kopu se dostali hosté do rychlého brejku a Houdek si krásnou a chytrou střelou vychutnal našeho brankáře.
40.min. 1:1 - centr Mössmera ze strany prošel celým pokutovým územím až k zapomenutému Milanu Samkovi, který střelou k tyči vyrovnává.
45.min. 1:2 - darovaný gól hostům, když při naši rozehře nahrajeme Houdkovi míč a jeho střelu, která míří mimo bránu, si sráží Doválel nešťastně do vlastní sítě.
45.min. 1:3 - opět hned z rozehry darujeme špatnou přihrávkou hostům míč, kteří nás do rozhozené obrany dokonale rozebrali a Adamík se tváří v tvář Muchovi nemýlil.
59.min. 2:3 - Šperl si krásnou střelou vychutnal hostujícího brankáře.
66.min. 3:3 - po našem přetaženém rohovém kopu vrací míč před bránu Černý a v chumlu hráčů se prosazuje Honza Samek, který propálil vše před sebou.
70.min. 3:4 - obrovská chyba Muchy, když po rohovém kopu mu vypadává míč před Lamla, pro kterého nebyl problém dorazit míč do prázdné brány.
78.min. 4:4 - další chyba brankáře, tentokrát hostujícího a Milan Samek nahrává před prázdnou bránu Černému, který nás opět dostal zpátky do zápasu.
85.min. 4:5 - další veliká chyba po rohu hostujícího celku a míč si nešťastně sráží do brány opět Doválel.

Řekli po utkání:
J. Ludvík - Naprosto zbytečně ztracené utkání. Dopředu jsme si vytvářeli obrovské množství šancí, jenom Černý byl 4x sám před brankářem, ale bohužel v koncovce jsme se i přes 4 vstřelené branky neuvěřitelně trápili. Hosté se soustředili na zahuštění prostoru před svým vápnem a na rychlé protiútoky, které jsme jim darovali svými naivnímu chybami. Druhou půli jsme je pustili k naší bráně jen díky rohovým kopům, ale bohužel to jim stačilo k vítězství.