13.kolo IE Znojmo B - Rakšice 2-3 (1-2)

Branky:25'+68' Kubále -  8' Havlíček,18' Janšta,60' Sobotka

Sestava:

Mucha - Kafka,Doválel,Adámek,Čech - Horák,Bálka(80' Šperl),Soukup(35' Dušek),Škvařil(46' Mossmer) -
Dufek, Kubále

Řekli po utkání:
J.Ludvík - Zápas rozhodl náš hrůzostrašný výkon v 1.půli. Ke vší úctě k soupeři jsme si tento zápas prohráli sami.
Jednoznačně jsme toto utkání podcenili a první dvě branky jsme soupeři dokonale darovali. Vypadali jsme na hřisti jako když nás to vůbec nebaví. Dělali jsme školácké chyby a nebyli si schopni ani přihrát míč a když jsme k tomu nepřidali ani nasazení a bojovnost, tak to vypadalo jak to vypadalo. Pokusil jsem se mužstvo probudit rychlými změnami a dodat nějaký impuls, ale moc to nepomohlo. Druhou půli si vytvoříme dvě šance, které zahodíme, hosté se potom dostanou na naši polovinu a hned vstřelí branku. Pak si zkušeně stoupli v 8 lidech před vápno a bojovali o každý míč. My jsme se do konce zápasu trápili, nenašel se nikdo, kdo by mužstvo zvedl. Hráli jsme naivně, málo jsme běhali, byla to z naší strany křeč. Soupeř nás jednoznačně přehrál v bojovnosti a nasazení a proto si dnešní vítězství zasloužil.
Po posledních zápasech jsem myslel, že už konečně mužstvo pochopilo, kudy vede cesta k úspěchu, ale dnešní utkání mě zase vrátilo zpátky na zem a výkon mužstva je pro mě zklamáním.