17.kolo IE Znojmo B - Chvalovice 2-4 (1-3)

Branky: 43'Samek M.,57' Vašíček - 5'+48' Vyorálek,27'+45' Kapitán

Foto z utkání Libor Duchon

Sestavy:

IE Znojmo: Mucha - Kafka (73'Poláček), Železný M., Doválel - Škvařil, Bálka, Samek M., Mössmer (77'Šperl), Dufek - Vašíček, Černý (62' Samek J.)

Chvalovice: Stejskal - L.Jakub, Bělák, Turek, Uchytil - Chaloupka, Bajgl, P.Jakub, Zifčák - Kapitán, Vyorálek (střídali Ignácek, Šabaka, Štajner).

Řekli po utkání:
J.Ludvík - Mužstvu jsem po utkání poděkoval.Předvedli jsme hlavně ve druhé půli vynikající výkon, bohužel jsme se velmi trápili v koncovce. Hosté byli fotbalovější a v první půli nám ukázali lekci z produktivity, kdy oni své akce vždy zakončili minimálně střelou a přetlačili nás agresivitou a důrazem v našem pokutovém území. V tom jsme za nimi velmi zaostali,nebyli jsme schopni dostat do brány míč ani z těch nejvyloženějších šancí a to rozhodlo o výsledku utkání.

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

20. září 2021