3.kolo IE Znojmo dorost - Hustopeče 4-2 (2-0)

Góly - Prčík 2x, Zifčák , Varaja,

Kroupa,- Malý, Muller, Zifčák,Doubek J.,- Řepa, Benda,Švéda,- Varaj, Prčík, Hruška,

Střídání - Doubek M.,Chlubna, Baláž, Rehberger J.,

V první půli viděli diváci zajímavé utkání které mělo tempo a nasazení. Několik nebezpečných šancí bylo k vidění na obou stranách gólu se však žádný tým nedočkal.

Úvod druhé půle nám vyšel dobře a do vedení nás dostal kapitán týmu Pavel Zifčák střelou z dálky. Na 2-0 zvýšil rychlonohý Prčík. Z dvourankového vedení jsme se ovšem neradovali dlouho a hned z následné akce propadl balón z volného kopu do naší branky 2-1. Třetí gól přidal opět Prčík,po přihrávce od Řepy chytře přehodil hostujícího gólmana 3-1. Hosté měli ve svém středu několik velmi dobrých hráčů a utkání nechtěli vzdát. Nastřelili tyč a následně nás od jistého gólu zachránilo břevno. Snížení jsme však nezebránili. Střela hostujícího útočníka v 70 minutě zapadla přesně za tyč 3-2. V 80 minutě dal uklidnující branku Varaja a tři body tak zůstali v Oblekovicích.