18.kolo Dobšice B - IE Znojmo B 3:1 (1:0)

Branky: 6' Bitala, 63' Šebela, 77' Vacula - 68' Kubále

Sestavy a řekli po utkání

Dobšice B: Veleba - Pavlíček(57' Virgler), Kazdera, Beneš, Jílek(84' Křemenský), Kredatus, Vacula, Čapoun,

Bitala(83' Syrový), Vlasák(71' Krůza), Šebela(85' Hladík).

IE B: Kotáb - Kafka, Poláček, Dufek - Drmota(27' Benda),Doubek, Samek M., Železný P.(61' Černý), Holzbauer -
Vašíček,Kubále.

Řekli po utkání:
J. Ludvík - Začíná to být obehraná písnička, na hřišti je jedenáct lidí, ale pokud někteří prostě nebudou dělat co mají, tak budeme nadále prohrávat. Všechny branky jsme dostali po neskutečně laxním přístupu v obraně, kdy jsme domácím tyto branky naprosto darovali. Dvě branky mohli domácí vstřelit za našeho "beztarostného pozorování" do prázdné brány a u třetí jsme se "krásně" účastnili pohledem na hráče, který si zpracovává nohou míč v malém vápně, otáčí se s ním na bránu a zakončuje. To byl naprosto propastný rozdíl oproti domácímu týmu, ti dřeli, pořád byli v pohybu, nalepeni na našich hráčích, kterým nedali ani kousek prostoru. Ve hře dopředu jsme málo agresivní kolem a vně soupeřova pokutového území, vůbec se nepokoušíme o střelu, jenom bychom pořád "šperkovali" akce do prázdné brány. Vždyť domácí brankář si ani snad nesáhl na míč.
Je to škoda, protože nasazení, chuť do hry, pohyb...to všechno dnes u kluků na rozdíl od minulých zápasů bylo, ale bohužel opakované selhávání některých jedinců a to co nám dlouhodobě chybí, větší hladovost a agresivita po gólu nás stojí body.
Dnes bych chtěl aspoň vyzvednout vynikající výkon brankáře Kotába a dorostence Doubka, který při svém prvním startu za muže od začátku zápasu ukázal, že je plnohodnotným členem týmu a přesto, že jsem věřil, že svůj první takový těžký zápas zvládne...velmi mile mě překvapil.