20.kolo Bohutice - IE Znojmo B 0-1 (0-0)

Branka: 59' Vašíček

Sestava a řekli po utkání

Kotáb - Kafka, Poláček, Bálka - Benda(69' Doleček), Holzbauer, Samek, Mössmer, Dušek -
Drmota(83' Németh), Vašíček (89' Baláž)

Řekli po utkání:
J. Ludvík - Dneska musím kluky pochválit. To byl po dlouhé době výkon, který předváděli na podzim a v přípravě. Výkon, kterého jsou schopni. Nasazení, agresivita, chuť do hry a hlavně kvalita...to všechno tam dnes bylo. Jediná věc, která se dnes nedařila, bylo proměňování šancí. Pro domácí to hrozilo naprostým debaklem, ale co jsme dokázali zahodit bylo neuvěřitelné. Na druhou stranu jsme si ty šance vytvářeli a to je moc potěšitelné. Jak šlapala hra vepředu, tak i vzadu předvedli kluci výborný zápas, domácí nepustili ze hry do žádné šance, ti jen hrozili ze standartních situací.
Jsem rád, že dnes nám přišli pomoci kluci z dorostu, dostali i svou šanci a ukázali, že se o budoucnost bát nemusí, že budou přínosem, jen to chce chytnout se pořádně za nos a pracovat na sobě a vydržet.