13.kolo IE Znojmo C - Dyje 8-3 (5-1)

IE-C-Dyje-06042014Branky: Klaška Petr 2x, Kafka Jan 2x, Dočekal Dalibor, Pěnkava Tomáš, Pospíchal Marek, Burša Vlastimil – Adámek Michal, Semotam Jaroslav, Bihari Petr

Sestava IE Znojmo „C“:

Čech – Pavelka (46. Bulín), Burša, Klouda, Benda (46. Pospíchal) – Duhajský, Klaška, Pěnkava (65. Blažíček), Truhlář – Dočekal, Kafka

Trenér: Samek Jiří

Asistent trenéra: Náprava Jiří

Vedoucí mužstva: Mossmer Michal

Masér: Charioligdzius Parastopoulos

Pomezní rozhodčí: Nečada Michal (děkujeme)

Vstup do jarní části soutěže se nám výsledkově vydařil. Herně tam byla hluchá místa, ale to si vyříkáme až při rozboru utkání. Musím poděkovat soupeři, že se snažil hrát fotbal a nebyl záludný, čímž si to užívaly obě strany. Výborně se po delší pauze předvedl v domácí brance Kamil Čech.

Omlouvám se, ale referát z utkání, který psal poctivě na střídačce trenér Jiří Samek, jsem nechal na hřišti při odjezdu domů.

Proto očekávám bohatou diskusi.

Máslo

Anketa

Poznáte všechny 4 hráče na této fotografii? Pokud ano, čeká vás v kabině céčka lahodná odměna.

anketa-04-2014