12.kolo IE Znojmo starší žáci - FC Miroslav 1-2 (0-1)

Gól - Stašková

Naši straší žáci podlehli po bojovném výkonu vedoucímu týmu Okresního přeboru

Hodnocení utkání

Hodnocení utkání Janem Lattnerem

Ve druhém domácím jsme přivítali vedoucí tým tabulky. K tomuto utkání se dostavilo 22 hráčů a ještě nám dva hráči chyběli pro zranění.

Nastoupili jsme v této základní sestavě

Synek- Trochta, Pěnkava, Rehbergr, Servít Erik, Jaroš, Blažíček,Válek David, Havliš, Balík, Stašková,

Utkání to bylo velmi vyrovnané. První půli jsme odehráli velmi dobře ovšem hosté nás potrestali minutu před koncem po naší jediné chybě v obraně. Ve druhé půli jsme převzali iniciativu, ale po naší další chybě jsme inkasovali na 0-2. V 50 minutě se nám podařilo snížit na 1-2. Do konce zápasu jsme si vytvořili několik dobrých příležitostí, ale bohužel bez gólového efektu. I přes porážku od lídra tabulky patří všem hráčům poděkování za předvedený výkon. Vyzdvihnout bych chtěl hlavně výkon mladších žáků, kteří měli v nohách dopolední utkání.