Mladší přípravka na turnaji v Brně

mladsi-pripravka-Brno-04-2014Mladší přípravka skončila na kvalitně obsazeném turnaji LOKOMOTIVY BRNO v Horních Heršpicích na 13 místě .

24 týmu bylo rozděleno do 4 skupin po 6 účastnících. Hrálo se 4+1. Každé utkání trvalo 1x 16minut.

LOKO Brno – IE Znojmo 0-8 gól – Bernát 4x, Janda 2x, Nguyen Petr 1x, Šereda 1x,

V tabulce jsme obsadili 4 místo a utkali se tak ve skupině o 13-16místo s týmy ČAFC Brno, SK Líšeń a FC Medlánky,

6.zápas

ČAFC Brno – IE Znojmo 1-1   gól – Janda,

7.zápas

SK Líšen B – IE Znojmo 3-3   gól – Janda 2x, Šereda

8.zápas

FC Medlánky – IE Znojmo 0-3 gól – Janda 2x, Bernát,

Tabulku o 13-16 místo jsme vyhráli s 5 body.

Statistiky celkem

8 zápasů 3 výhry 2 remízy 3 prohry     skóre 24-13     konečné 13 místo

Střelci - Lukáš Janda 11x, Matyáš Bernát 7x, David Šereda 3x,Petr Nguyen 3x,

Hodnocení turnaje Milan Samek trenér

Myslím, že jsme dnes sehráli vcelku dobrý turnaj. V základní skupině jsme první utkání hráli asi s nejlepším týmem turnaje a kluci dokázali výborně vzdorovat až do 10 minuty a nakonec jsme odešli poraženi. Druhý zápas jsme zvládli výsledkově i herně v pohodě. Třetí zápas se Spartou byl bojovný a vyrovnaný za stavu 0-1 jsme nastřelili tyč a vytvořili si další šance, ale soupeř nakonec ukázal své kvality. Další utkání proti Obřanům byl soubojem o třetí místo v tabulce zápas taktéž bojovný a až do konce dramatický za stavu 1-2 tyč a minimálně dvě čisté gólové šance nakonec gól v poslední vteřině na 1-3. V posledním utkání skupiny jsme domácím dokázali nastřílet 8 gólu.

Ve skupině o umístění jsme dvě utkání remízovali a jednou vyhráli. V prvních dvou jsme pokaždé dotahovali nepříznivý stav a v posledním jsme dokázali zvítězit a obsadit tak solidní 13 místo z 24 týmů v této kategorii.

V hodnocení jednotlivců zaslouží velkou pochvalu tradičně brankář Domink Vaněk který své kvality prokazoval v každém zápase a držel nás hodně vysoko. Střelecky vynikal Janda (11 gólů) a Bernát (7 gólů, přidal se velmi dobře hrající Šereda (3 góly) a mladičký Petr Nguyen ročník 2007(3 góly). Spolehlivě pracoval v obraně Martin Nguyen a další nováček Honza Mareček.