9.kolo Přípravek

V pátek  9.5.2014  Odehrála  přípravka své zápasy proti celkům 1.SC Znojma C a D                    hřiště IE Znojmo

1.SC Znojmo D : IE Znojmo   A  2:28 (0:12) Střelci:Veselý Martin 5,Železný Petr 3,Mikulášek Jakub 3, Poláček Patrik 2, Šereda David 5, Balada David 3,Bernát Matyáš 5,Gazcio David 1,Duhajská Veronika 1.

1.SC Znojmo C : IE Znojmo  A  0:7   (0:4)  Střelci :Veselý Martin2,Šereda David 2,Balada David 1,Bernát Matyáš 2.

1.SC Znojmo  C : IE Znojmo  B  4:4   (1:2)  Střelci :Lichevník Tadeáš 1,Kopr Tomáš 3.

1.SC Znojmo  D :  IE Znojmo  B  1:13 (0:8)
Střelci:Kopr Tomáš 3,Lichevník Tadeáš 3,Kaidl Lukáš 2,Janda Lukáš 3,Nguyen Petr 2.

Hodnocení utkání:
Oba celky podaly dobré výkony a zaslouženě třikrát vyhrály a jedenkrát remizovaly. Těmito výsledky si A tým zajistil první místo v okresní soutěži skupiny B .  B tým se posunul v tabulce na čtvrté místo Nyní už nás čekají poslední zápasy doma proti celkům Mikulovic A a B.Na které Vás tímto srdečně zveme.Tyto zápasy se budou hrát v pátek 16.5.2014  od 17:00 hod na domácím hřišti.
Dále bychom chtěli poděkovat za pomoc našim asistentkám  pí Veselé Jiřině a pí Lichevníkové Lucii.
                                                                                                  Trenéři Petr a Pavel