Minipřípravka v Jevišovicích

V sobotu 31.5. se zůčastnila naše minipřípravka turnaje v Jevišovicích. Náš klub měl na turnaji dvě mužstva (červený a žlutý tým). Žlutý tým obsadil 2. místo a červený tým skončil na 3 místě. Navíc brankář Jan Vystrčil byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje v kategorii minipřípravek. Gratulujeme!!!!!!

Sestavy a výsledky turnaje

Zápasy se hráli 4+1 2x12minut každý s každým. Ve skupině byli 4 týmy. Naše dva plus Jevišovice a Blížkovice

Sestava červený tým – Zika Daniel,, Pačuta Josef, Lichevník Martin, Trčka Jiří, Kabourek David,, Janda Michal, Ludvík Matyáš, Svoboda Jan,

Výsledky červený tým

Červení - Žlutí   4-5

Červení – Jevišovice   6-2

Červení – Blížkovice   2-8

Góly- Svoboda 5x, Leoš Nguyen, Zika Daniel, Vystrčil

Žlutý tým

Sestava žlutý tým – Vystrčil Jan, Prycl Filip, Dobrovolný Kamil,Hlávka Gabriel, Láník David, Kocáb Samuel, Skopal Viktor, Samek Milan, Kaidl, Tobiáš, Trenéři Samek Milan a Přemek Skopal

Žlutí – červení 5-4       gól – Prycl 4x, Dobrovolný,

Žlutí – Jevišovice 4-3   gól- Prycl 3x, Láník,

Žlutí – Blížkovice 1-6     gól - Prycl

Na turnaji střelecky zářili dva hráči ve žlutém týmu to byl Filip Prycl. V červeném týmu Jan Svoboda. Honzík Vystrčil, který si kromě medaile domů přivezl i ocenění v kategorii minipřípravky za nejlepšího brankáře turnaje.

Pořadí turnaje

1 Blížkovice

2 IE Znojmo   žlutý tým

3 IE Znojmo červený tým