logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

3.Přípravné utkání Blížkovice - IE Znojmo 0-3 (0-0)

Branky: 71'+88' Nemeth, 86' Šťáva

Sestava a hodnocení utkání

Vítámvás(35' Kotáb) - Šplíchal, Veselý, Adámek - Horák, Záviška, Šťáva(50' Fryš), Škvařil -
Kolegár, Kubále(69'Nemeth), Mařík(75' Šťáva)

Hodnocení:
Dnes se opět ukázala naše dlouhodobá bolest přípravných zápasů. Kluci si absolutně nejsou schopni srovnat v hlavách sůj přístup k utkání. Soupeře podcenili a neustále si mysleli, jak mají proti hráčům hrajícím o dvě třídy níže navrch. Ale domácí mužstvo bylo výborně připraveno a tím, že z nás "měli obavy", makali naplno a vytvářeli si bohužel množství šancí, které trestuhodně zahazovali a dokonce neproměnili ani pokutový kop. Určitě si zasloužili za předvedený výkon a za množství šancí, které si vytvořili díky naší liknavosti...zvítězit....a výsledek zápasu, byť příravného, je pro ně krutý, protože si zasloužili vyhrát...
My jsme se dostali do hry až v závěru, kdy domácím docházeli síly a zvedli nás výkony debutujících dorostenců Fryše a Nemetha, kteří snad našim "hvězdám" ukázali, že žádný soupeř se nesmí podceňovat, že je důležité si na hřišti vážit každé minuty a soustředit se jen na svůj výkon.
Bohužel si neustále naši hráči myslí, jak jsou "dobří", ...ale není to pravda....měli by se spíše nad sebou zamyslet, protože s takovým přístupem a myšlením dlouho v krajském přeboru nevydržíme. Pořád hledají chyby u druhých, ale nikdo ji nehledá u sebe!!!...A to je největší problém našeho mužstva. Vede jediná cesta ven a to, že každý musí začít u sebe, ale toto si musí v hlavě srovnat každý sám, v tom mu nikdo nepomůže.........

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři