logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Krajský přebor 2014/2015

Mimořádně zajímavé obsazení bude mít v letošní sezoně krajský přebor. Alespoň pro diváky z Brněnska. V soutěži se totiž představí hned pět klubů z jihomoravské metropole a další tři z okresu Brno-venkov a tři za znojemského okresu. Už teď je ale jisté, že půjde o nejkvalitnější krajský přebor za poslední roky. Na nejvyšší příčky a postup do divize může myslet hned několik oddílů - brněnské Bystrc, Sparta, Bohunice, Morenda, ambiciózní Ráječko, na jaře silný Rousínov. Jsme rádi že náš tým z Oblekovic může být při tom a diváci se mohou těšit na velmi zajímavé souboje včetně dvou okresních derby s Jevišovicemi a Mor. Krumlovem.

V nejvyšší krajské soutěži došlo ke čtyřem posunům. Do divize postoupily Mutěnice, do I.A třídy spadly Kyjov, Rajhrad a Ratíškovice. Novými účastníky jsou Bohunice a Bystrc - sestupující z divize, a Moravská Slavia Brno a Dubňany - postupující z I.A tříd. Žádný z klubů není úplným nováčkem. Morenda i Dubňany už KP hrály, jejich účast se ale datuje ještě do časů Československa

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři