7. kolo Vojkovice - IE Znojmo A 1-1 (1-0)

Gól - 64' Procházka

Sestavy a hodnocení utkání:

Vojkovice: Sokolář - Kupka, Poláček Petr, Lang (8' Negoda), Kvarda, Poláček Radek, Jedlička, Smetana, Kopečínský, Cenek (10' Topor (46' Sklenář Tomáš)), Sklenář Zdeněk

IE Znojmo: Vítámvás - Šplíchal, Záviška, Dufek - Rolník (84' Fryš), Železný, Šťáva (89' Kordula), Škvařil - Černý(63' Kubále), Procházka, Mařík

Řekli po utkání Jarda Ludvík

Dnes kluci ukázali, že umí hrát fotbal. Přístup k utkání, nasazení, agresivita v osobních soubojích,zodpovědnost...to všechno dnes bylo na vysoké úrovni. Už dlouho jsem je neviděl takhle koncentrované na zápas a taky to bylo na hřišti vidět. Byli jsme jednoznačně lepším týmem a zasloužili jsme si dnes vyhrát...ztratili jsme dva body. Ale mužstvu není až na některé "technické" nedostatky co vytknout. Na hřišti odvedli skvělý TÝMOVÝ výkon a nemají se za co stydět. Je úžasné vidět kluky po takové dlouhé době sedět v kabině po zápase spokojené se svým výkonem a přístupem. Toto absolutně nahradí ztracené 2 body. Fotbal je pro ně zábava a když se "pobaví" tímto způsobem, tak nemusí ani vyhrát. Důležité je, aby každý odešel z hřiště spokojený s tím, že všichni odvedli na hřišti maximum a dnes to tak bylo. Teď si jen musí v hlavách srovnat 2 věci...to co předváděli v předešlých zápasech a to co ukázali dnes. Je jen na nich, kterou cestu si vyberou, na to si musí přijít sami.