28. kolo IE Znojmo A - Ráječko 5-3 (2-2)

IE A Rajecko 2015 06 13Branky: 7' vlastní,18' Železný, 56' Samek, 66' Vašíček, 67'Železný - 9' Mičko, 35' Mičko pen., 81' Mičko

ŽK: 3-2   Diváků:150

Vítámvás - Ostrý, Kalina, Bálka - Rolník (58' Dufek), Kubošný (61' Veselý), Procházka, Dušek - Samek (70' Černý), Železný (79' Vítek), Vašíček (90' Šplíchal)

Tomáš Pěnkava asistent trenéra

V zápase,který jsme museli vyhrát,abychom si uchovali šanci na záchranu v KP jsme začali dobře,ale jen co se týkalo hry dopředu. Dokázali jsme jít dvakrát do vedení,ale soupeř vždy odpověděl. Obranná fáze byla v prvním poločase špatná. Nechávali jsme Ráječku příliš mnoho místa a vypadalo to jak, když si jdeme zahrát pro pobavení a ne o záchranu. O poločase Sam všem důrazně připoměl, že takto bychom potřebné body neuhráli. Naštěstí to zabralo a druhá půle už byla o něčem jiném. Bojovalo se, makalo i dozadu a přišli i další tři branky. Hosté už jen v závěru korigovali a tak nám do tabulky přibyli tři důležité body.