17.kolo IE Znojmo B- Bohutice 5-1 (1-0)

Branky: 23' +49' + 54' Németh, 69' + 90' Vašíček - 55' Bartoš

Sestava a hodnocení utkání:

Kotáb - Šplíchal, Poláček, Doubek - Pavlík, Fryš, Bálka, Dušek (60' Benda) - Németh, Pojer (69' Samek M.), Vašíček

Dnes jsme byli lepším týmem a po zásluze jsme vysokým rozdílem zvítězili. Bohužel v tomto zápase bylo z naší strany hodně moc zkažených a nepřesných jednoduchých věcí. Hodně nám nešla finální fáze, kdy jsme se trápili a místo abychom hráli jednoduše, tak jsme se utápěli v nepřesnostech. Tento zápas jsme měli vyhrát daleko větším rozdílem a mrzí mě, že to tak nedopadlo. S naší hrou na útočné polovině soupeře jsem zklamán. Pozitivum dnešního zápasu je start 3 dorostenců v základní sestavě a jejich přínos pro mužstvo. Jsem rád, že si dorostenec Németh vzal moji kritiku z posledního zápasu k srdci a jeho výkon byl podstatně lepší, ale na druhou stranu umí hrát ještě lépe, tak se nechám překvapit v některém dalším zápase,....pokud dostane šanci.