7. kolo IE Znojmo B - Přímětice 1-2 (1-0)

video-v-clankuBranky: 6' Virgl vlastní - 49' Balon, 62' Samaš Petr

Video z utkání

Sestava a hodnocení utkání:

Kotáb - Kafka, Veselý, Doválel (46' Raška) - Pavlík (46' Benda), Bálka, Mössmer, Dušek - Kubále (46' Dufek), Samek, Poláček (63' Doubek)

Diváci, kteří se dnes sešli v hojném počtu, viděli vynikající utkání. Hrál se ofenzivní fotbal se šancemi na obou stranách. Utkání převyšovalo svou kvalitou rámec okresního přeboru. My jsme měli výborný vstup do utkání a v prvních 20 minutách jsme měli jít do většího vedení. Pak se hosté vzpamatovali, dostali se do zápasu, hru vyrovnali a v závěru poločasu byli lepším týmem oni. V druhé půli se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale bohužel místo abychom po obrovské šanci šli do dvoubrankového vedení, tak z protiútoku dostaneme branku. To stejné se opakovalo při naší druhé obdržené brance. Ve zbývajícím průběhu zápasu jsme se tlačili za vyrovnáním, které viselo na vlásku, ale na druhou stranu tak stejně byli hosté blízko ke třetí brance. Určitě by zápasu slušela remíza a my jsme si ten bod zasloužili, ale bohužel soupeř vstřelil o jeden gól více a tak zvítězil.