15.kol IE Znojmo B - Jaroslavice 4:3 (2:2)

Góly - 1' + 66 ' Kubále, 25' + 88' Rolník - 24' + 64' Drápela, 41' Juhaňák Luděk

Mucha - Kafka(11' Doválel(27' Pojer), Poláček, Bálka - Rolník, Mössmer, Fryš(46' Németh), Dušek - Černý, Samek(76' Pavlík), Kubále

Trenér Jarda Ludvík:
Měli jsme výborný vstup do utkání, ale místo abychom se uklidnili, tak jsme pustili svou lehkovážností a slabším pohybem soupeře do hry. Neustále zlobil rychlými výpady ze své poloviny, navíc jsme jim na obě vstřelené branky neskutečně nahráli. Na druhé straně jsme si vytvořili několik obrovských šancí, ale nedařilo se nám zakončení a tak místo toho, abychom rozhodli už do poločasu, tak se odcházelo do kabin za nerozhodnutého stavu. V druhé půli jsme si už dali na soupeřovi útočníky větší pozor, ale i tak se jim povedlo dostat do vedení. Naštěstí jsme hned vyrovnali a hosty dostali pod velký tlak. Bohužel, i když jsme se  častokrát dostali přes jejich zhuštěnou obranu, tak jsme nebyli schopni vstřelit branku. Za to jsme mohli být potrestání, když v závěru po naší obrovské hrubce trestuhodně netrefil hostující hráč prázdnou bránu, naštěstí my naopak vzápětí vstřelili vítězý gól. Soupeři gratuluji za výborný výkon a pokud takto bude pokračovat, není zdaleka nic na konci tabulky rozhodnuto.  Mému mužstvu se dnes moc herně nedařilo, spousta nepřesných přihrávek, dlouho jsme stáli na míči, kolikrát to vypadalo, že si jdeme jen zahrát...Ale zase si cením toho, že jsme dřeli do poslední minuty, byla vidět obrovská chuť po vítězství, nespokojili jsme s remízou a to se nám v závěru vyplatilo.