logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

10.kolo IE Znojmo C - Vranov n/D 8-1 (4-0)

Góly - Miklík Gabriel 3x, Benda Martin, Duhajský František, Lattner Jan, Truhlář Radek, Dočekal Dalibor – Kučera Filip

Sestava IE Znojmo „C“ a referát k utkání

Mucha (46. Čech) – Duhajský, Pavelka, Burša, Benda – Dočekal, Pěnkava, Klaška, Truhlář (60. Železný Milan nejst. , 66 let) – Lattner (45. Pospíchal), Miklík

Věkový průměr: 42,7 let

Trenér: Samek Jiří

Asistent trenéra: Bulín Václav

Vedoucí mužstva: Mossmer Michal

Lékař: MuDr. Stohanzlová Ludmila

Kustod: Kovalčík Jeroným

Pomezní: Klouda Petr (Petře, děkujeme…)

Hlavní rozhodčí: Šplíchal pavel (výborný výkon, od delegáta utkání dostal 9)

Delegát utkání: JuDr. Teplý Josef

Průběh utkání:

13. akce Dalda – Gaboš, starosta jenom do tyče,

21. 100% šance Laťase, nedal,

24. Laťas po rohovém kopu trefil hlavičkou břevno,

26. gólová šance Kempy, trefil jenom nohu hostujícího brankáře,

29. 1:0 Teofil se už nemohl dívat na nemohoucnost spoluhráčů (Laťas, Kempa..), technickou střelou z vápna od tyče otevřel skóre (Kempa: dnes budou dávat branky jenom kafky….),

31. 2:0 průnik Daldy po křídle, přesný centr našel Laťase a ten už se konečně nemýlil,

40. 3:0 Truhliikova dorážka k tyči.

42. 4:0 tvrdá Teofilova střela, Gaboš dorážel k tyči,

46. unaveného Laťase nahradil Pospec,

46. bezchybného Mušku nahradil v brance Čechíno,

53. 5:0 Dalda dorážkou zvýšil naše vedení,

60. historický okamžik oblekovického fotbalu - Truhlik odstoupil a nahradil jej legendární a všemi respektovný fotbalista Darla ( je škoda, že u toho nebyli někteří jeho bývalí spoluhráči – Franta, Miloš, Venca, Pavel, Mirek….),

61. 6:0 Darla se aktivně zapojil do hry, Gaboš střelou k tyči skóroval,

71. 6:1 i přes svoje sprinterské schopnosti Darla s Pospecem nepokryli nabíhajícího hráče hostí Kučeru Filipa, ten snížil skóre ( k nelibosti Čechína, který chtěl vychytat nulu),

81. 7:1 individuální akce Gaboše byla zakončena tvrdou střelou k tyči,

85. 8:1 z dorážka skóroval Čáp (byla to jeho první branka za „C“, taky se to projevila po utkání v kabině platy piv – Čápe, děkujeme…, chutnalo)

90. přesný rozhodčí Šplíchal Pavel utkání ukončil.

   Po nástupu Darly měla obrana věkový průměr 50,5 let…., a to nám kazil „mladík“ Kódl….

Tiskové agentuře se konečně podařilo zjistit hlasy po utkání:

Kódl: klidné a pohodové utkání, jsem rád, že jsem si mohl zahrát s Darlem, o tom budu vyprávět vnoučatům místo pohádek na dobrou noc,

Dalda: na fotbal se mě v tuto chvíli neptej, myšlenkami jsem u komunálních voleb, rád bych obhájil místo starosty. S kapitánskou páskou na paži a jednou vstřelenou brankou jsem se důrazně připomněl do dalšího volebního období. (17:30 - stále neznám výsledky voleb, ale těším se na „porcování medvěda.“,

Darla: jsem vděčný svému učni Samovi, že mi dal důvěru a nechal mě zahrát. Zklamaný jsem z toho, že jsem hrál jenom 30 minut, cítil jsem se na celý poločas. Jenom mě mrzí, že jsem byl poslán do útoku a nemohl jsem hrát ve stoperské dvojici se svým vzorem Máslem. Třeba někdy příště, snad už další utkání v Konicích,

Čechíno: musím si promluvit s p. Berkem, udělal jsem chybu v kabině a byl bych rád, kdyby se celá záležitost zbytečně nevyhrocovala. Hráči „C“ udělali pro náš oddíl hodně, musíme je respektovat a snad lze jejich drobné prohřešky v kabině tolerovat…,

Čáp: pohodové utkání, jsem rád, že mi celý tým poblahopřál k moji první brance vstřelené za „C“. Jsem moc šťastný a spokojený (do kabiny bylo plato piv, která hodně chutnala…, děkujeme, Čápe..),

Truhlik: utkání jsme zvládli, až na proměňování šancí v úvodu zápasu. První brankou jsme se uklidnili, jasně soupeře přehrávali a produktivita se výrazně zlepšila..,

Kloudik: krásné utkání ze strany domácích, ještě lepší však byl jejich pomezní. Viděl jsem však chyby ve stoperské dvojici a už se těším, až se po zranění vrátím do základní sestavy a naši obranu zpevním. Na příští utkání v Konicích se moc těším a věřím v naše vítězství…,

Laťas: dnes jsem byl, po zahození šancí v úvodu utkání, na ukončení kariéry, roztrhání registračky a spálení kopaček. Připadal jsem si jako Karel Kroupa, když nedal svoji životní šanci. Z lavičky však byl na mě vyvíjen tlak, trenér mi vyhrožoval, že pokud nedám branku, půjdu ven. A mezi náhradníky byli připraveni „vlčáci“, jako Milan Železný, můj bývalý trenér. Ale asi mě toho moc nenaučil….,

Stašek Antonín (předseda komise mládeže OFS): na utkání jsem nebyl, výsledek je však vynikající. Po zdravotní indispozici začnu trénovat, a zvýším tak konkurenci v „C“. Budu mít nárok, jelikož splňuji tvrdá věková kritéria mužstva „C“….,

Filda: v kabině po utkání mi chyběla slivovice (nepřiznal, že ji vypil sám). Jsem nadšený atmosférou v kabině po utkání „C“, rád bych se vrátil z hostování v FC Bayern Křepice zpět do Oblekovic…,

Kalimero: skvělý výkon legendy Darly…, jezdil nahoru a dolů…… Smekám před ním klobouk….,

Rohák: výsledek je zcela odpovídající tomu, že soupeř neměl nohy….,

Sam: sehráli jsme výborné utkání, chtěl bych poděkovat kapitánu týmu Daldovi, že mužstvo dovedl k vítězství.. Jsem rád, že našel po tvrdé tréninkové dřině odvahu nastoupit nestor a legenda oblekovického fotbalu Darla. Svůj skvělý výkon však nekorunoval brankou. Bohužel. Máme v týmu hodně ofenzivní beky (Teo, Čáp), kteří svůj dnešní výkon potvrdili brankami a mohli by zaujmout trenéra reprezentace Pavla Vrbu. Ještě to s ním budu telefonicky konzultovat…,

Máslo: Laďo…, omlouváme se…..Dnes vyhrály oba týmy, tak nebuď tak moc striktní. Anketou jsme zjistili, že atmosféra v kabině po utkání „C“ vadí jenom tobě a ještě Drdovi….Buďte lidi….Jsme si svého prohřešku vědomi a nějaký čas se to nebude opakovat.

Přiložené foto zachytilo některé z legend oblekovického fotbalu…..c-tm-vranov

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři