18.kolo IE Znojmo C - Hluboké Mašůvky 1:6 (0:4)

Góly - Čech Michal - Přibyl Lubomír 3x, Pružínský Jakub 2x, Dobrovolný Jan

Mucha – Benda, Burša (46. Duhajský), Pavelka, Pavlů – Nemáš, Bulín (46. Truhlář), Pěnkava, Pospíchal – Čech Kamil, Kafka (60. Blažíček)

Trenér: Samek Jiří

Pomezní rozhodčí: Klouda Petr (děkujeme)

Na utkání se omluvili Dočekal a Klaška (kde asi byl?), Korselt se necítil zdravotně v pořádku. Trenér Sam však mohl využít široký kádr „C“. Úvod utkání byl vyrovnaný, oba soupeři si snažili hrát technický fotbal. My jsme však nebyli schopni udržet v útoku míč, vlastně jsme za 1. poločas netrefili branku. Soupeř se ujal ve 20. minutě vedení a za tři minuty skóre zvýšil. Od té doby si vytvářel další šance a svoje vedení postupně navyšoval.

Později večer se někteří hráči „C“, ale i jejich kamarádi z „A“ a „B“, včetně několika fanoušků, sešli k rozboru utkání v restauraci „Pod kaštany“. V kulečníkovém klání hrála prim zkušená a sehraná dvojice Máslo a Pepino, která zastínila favorizované dvojice. Hřebíček srazila tato dvojice i sebevědomým Kalimerovi a Rohákovi.

Ohlasy po utkání:

Kalimero: špatný výkon celého mužstva, nejlepší hráč 1. poločasu vystřídal, výborný útočník nastoupil až v průběhu 2. poločasu,

Hanka: nemám k tomu co říct….,

Ivoš: chyběl Korselt, který je mozkem týmu…,

Lupen: v první půlce se mi hrálo lépe a jistěji, když hrál Máslo. Škoda, že trenér špatně zareagoval na vývoj utkání a výborně hrajícího Másla vysypal..,

Filda (zarytý fanoušek Hlubokých Mašůvek): jsem rád za vítězství mých favoritů. Dle mých informací (Lupen, Venca) hrál domácí hráč s číslem 5 stejně, jako přirození 85 leté ženy. Po špatném výkonu útočné vazby se trenér Sam rozhodl povolat legendu oblekovického fotbalu Papaie Františka,

Daniel Jackson: blamáž…., před 4 roky jsme dávali Mašůvkám 10 branek. Ale to jsme v útoku „C“ hrával já…,

Laťas:  děkuji trenéru Samovi, že mě dnes nepostavil, protože jsem se nemusel účastnit trapného divadla našeho mužstva. Mám zraněné koleno,

Korselt:  raději si ubalím dalšího jointa,

Sam:  tuto prohru beru na sebe, zvolil jsem špatnou sestavu a taktiku. Soupeř nás překvapil tím, že byl mladší. A taky fotbalovější. Doufám, že nás dnešní porážka nakopne a povede k lepším výkonům v dalších utkáních. Uvědomuji si tlak na svoje místo, pokud nevyhrajeme pohár, asi budu odvolán (prezident klubu už začal údajně jednat s volným Lavičkou).

Další utkání hrajeme v neděli 28.4. v 10:15 ve Štítarech. Sraz na hřišti v Oblekovicích je v 08:45.