Mor. Budějovice dorost – IE Znojmo dorost 7-1 (3-0)

Gól – Nemeth,                                              Hráno na hřišti v Litohoři

Kroupa,-Moravec J., Rehberger T., Pospíchal, Nemáš, Raška, Blažíček, Švéda, Nemeth, - Žižka, Moravec Zd.,     Novák, Rehberger M.,

Řekli po utkání trenér Jan Lattner

Druhé přípravné utkání jsme odehráli na hřišti v Litohoři. V zápase jsme se museli obejít bez 6 hráčů (Fryš, Kordula,Doleček, Doubek Jan, Doubek Milan, Pěnkava). Aby toho nebylo všeho dost tak se v průběhu utkání zranil ještě Vašek Raška. Ovšem ani toto neomlouvá. Dostali tak možnost další hráči z kádru a hráči starších žáků. Soupeř byl v utkání lepším týmem lépe se pohyboval a byl daleko rychlejší. V našem týmu zaslouží pochvalu hlavně Jakub Kroupa dále pak solidní výkony předvedli hráči Tomáš a Marek Rehbergrové, Nemeth a Žižka. Mladí hráči zvládli utkání se ctí. Jinak ti starší si musí sáhnout do svědomí a zapracovat na sobě. Jdeme dál a připravujeme se stále na první mistrovské utkání.

Tréninky tento týden

Pondělí a čtvrtek od 17,00h, sobota od 10,00h     sobota v 17,00 přípravné utkání (Dobšice hřiště Oblekovice)