2.kolo FC Miroslav - IE Znojmo dorost A 1-6 (0-2)

Dorost-Miroslav-08Góly - Nemeth 3x, Žižka, Doleček, Raška,                       ČK  Moravec Jiří  49'

Kroupa,- Moravec J., Doubek J., Rehberger T., Raška,- Novák, Kordula, Fryš, Doleček, - Nemeth, Žižka,

Střídání – Švéda, Moravec Zd., Rehberger M.,

Řekli po utkání trenér Jan Lattner

První venkovní utkání jsme výsledkově zvládli. Trvalo nám delší dobu než jsme se dostali do tempa. Do kabin jsme odcházela za stavu 1-0 ale další velké šance jsme nedokázali proměnit. Ve 49 minutě nás oslabil zbytečným faulem Jirka Moravec. Kluci i v 10 dokázali hrát svoji hru a z brejkových situací jsme těžili další góly. Všechny tyto akce byli ve finální části dobřevyřešeny a z toho máme radost. Po druhém gólu jsme měli utkání pod kontrolou, protože obranná fáze fungovala na výbornou. Domácím jsme umožnili snížit až v závěru utkání. Kluci dnes podali tak jako B tým dopoledne kolektivní výkon za což jim chci poděkovat a zaslouženě tak vezeme tři body. Dnes bych vyzvedl výkon hlavně stoperské dvojice Doubek-Rehberger. Dále pak výkon Rašky a Korduly.

Tréninky Pondělí a Čtvrtek od 17,00h