logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

10.kolo Višňová- IE Znojmo dorost A 1-2 (0-1)

Góly - Raška, Nemeth,

Sestava a hodnocení utkání

Sestava- Kroupa J.,Moravec J.,Rehberger T., Doubek J., Nemáš R., Kordula F., Raška V., Blazicek J., Frys M.,Nemeth P.,Sveda J.,

Nahradnici: Moravec Z., Pospichal M., Trochta O., Rehberger M.,

K dalšímu utkáni jsme zajeli do Višnové. Tradičně nám nepralo počasí (teren byl mokry a měkký). Souper nás ničím nepřekvapil a hrál nakopávaný styl fotbalu, který nám absolutně nevyhovuje. Náš tým se tomuto stylu přizpůsobil. Po silné domluvě ze střídačky s hráči jsme začali hrát po zemi a kombinovat. A během par minut jsme vstřelili první branku (Nemeth). Tak skončil první poločas.

Do druhé půle jsme šli beze změn. Z naší strany špatný výkon pokračoval. Je to dle názoru nás trenérů hlavně kvůli terénu, na kterém neumíme hrát (to nás ale neomlouvá). Po kombinaci jsme přidali druhy gól (Raška). V 65min jsme pustili do hry všechny hráče ze střídačky . V 88 minutě jsme po naši chybě inkasovali. Souper nás zatlačil a v posledních vteřinách jsme i díky štěstí neinkasovali. Jako tým jsme celkově podali špatný výkon a doufejme že to bude ponaučeni do dalších zápasůl.

Trenér: Lattner Jan

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři