Soustředění dorostu

Od pátku 13.03.2015 – 15.03.2015, proběhlo herní soustředění A,B dorostu.

To probíhalo převážně na hřišti v Oblekovicích, další tréninková jednotka byla na umělé trávě ve Znojmě. V neděli dopoledne sehráli kluci přípravné utkání v Jevišovicích s dorostem Mor. Krumlova týmem hrající KP.

Soustředění probíhalo dvoufázově – ranní a odpolední trénink. Celkem se účastnilo 18hráčů. Celé soustředění hodnotíme velmi dobře a doufáme, že přinese užitek v nastávající jarní části, kde máme daný cíl. Po nedělním zápase jsme odjeli na rehabilitaci do bazénu + vířivka VINICE HNÁNICE. Hráči se po celou dobu stravovali u pana VÁLKA.

Zápas

FK IE ZNOJMO dorost – MOR.KRUMLOV dorost  1:1 (1:0)

Gól - Németh,

Sestava: Kroupa J. – Doubek M., Rehberger T., Raška V.,Nemáš R., – Moravec Z.,Doubek J.,Blažíček J.,Pospíchal M., – Fryš M., Németh P.

Střídání:46min – Kroupa J. – Rehberger M.

Po dvou dnech soustředění jsme měli obavy, že to bude pro naše kluky hodně těžké, ale oni nás mile překvapili. Byli jsme chvílemi i lepší jak náš soupeř a vytvořili jsme si šance, které jsme bohužel nedokázali proměnit Soupeř hrál hodně kombinačně, běhal a myslím si že se bylo nač dívat a to s obou stran.

Další pokračování je ÚTERÝ 17.03.2015 – SRAZ 16:30HOD HŘIŠTĚ OBLEKOVICE ODJEZD PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS HŘIŠTĚ JEVIŠOVICE – TÝM ÚNANOV.

TRÉNINKY JSOU DÁLE PLÁNPOVANÉ  PO – ČT 17:00h – 18:30h HŘIŠTĚ OBLEKOVICE

TRENÉR: JAN LATTNER – LUKÁŠ KALINA