Dohrávka 15.kolo IE Znojmo A dorost - FC Miroslav 3-0 (3-0)

Góly - Németh P.,Žižka J.,Raška V.

Sestava: Kroupa J. – Raška V.Doubek J.Pospíchal M.Moravec J. – Žižka J.Blažíček J.Kordula F.Moravec Z. – Németh P. Fryš M.

Střídání:Rehberger M.(78.Min.)Balík M.(65min.)Havliš P.(76min.)REHBERGER T.(46.min.)

Řekl po utkání trenér: Lukáš Kalina

V dohrávce domácího utkání jsme přivítali mužstvo FC Miroslav. Utkání jsme zvládli co se týče výsledku,hra však nebyla vůbec dobrá,vázne nám pohyb, kombinace a zakončení. Možná se projevilo, že kluci mají za sebou hned několik utkání během pár dní, ale jsou mladí měli by to zvládat. Musíme také zmínit, že se nám  nevyhýbají zranění a tak se pořád míchá se sestavou. Ovšem mladí hráči ze starších žáků to zvládají vcelku dobře. Pochvalu v tomto utkání zaslouží Jan Doubek, který jde výkonnostně nahoru. Druhým hráčem je Jirka Žižka, který se po zranění vrací do formy a to i přes to že jsme mu našli nový post a zvládá ho velmi dobře. Výsledky máme dobré, ovšem na hře musíme zapracovat.

Další pokračování anglického týdne je neděle derby TJ Sokol Dobšice (hřiště Dobšice)

TRÉNINK PÁTEK 17.04.2015 SRAZ: 15:45HOD HRIŠTĚ OBLEKOVICE