logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Hodnocení sezóny dorostu trenérem Janem Lattnerem

Týden po ukončení fotbalového ročníku 2014-2015 měli naši dorostenci na hřišti v Oblekovicích závěrečné utkání proti trenérům poté posezení a vyhodnocení celého ročníku. Sezónu hodnotil trenér Jan Lattner

Foto z ukončenéDSCN9398

My jako trenéři a realizační tým máme za to, že tato sezona byla velmi povedená. Výsledky jsou vždy důležité, ale co je pro nás pozitivní tak hra a přístup našich svěřenců. Do týmu jsme celkem zapojili 22hráčů a to jsme se nebáli dát šanci našim starším žákům – Balík Marek, Železný Milan, Havliš Pavel, Synek Dominik, Servit Erik, Pigal Tomáš a další. Zde byla vidět kvalitní práce od trenérů starších žáků, ale jak se říká, nebudeme na hrušce a musíme jít dál a makat a makat. 

Náš A-dorost měl skvělé chvíle a ty horší. Celkový výsledek je dobrý a to je konečné druhé místo v Krajské soutěži. Za to našim svěřencům musíme poděkovat. Cílem bylo dobré umístění a to se podařilo. Sen byl postup do Krajské soutěže a to se nám povedlo. To znamená další krok kupředu a pro všechny další a náročnější práce. Tímto bych chtěl poděkovat celému klubu, hlavně Ladovi Berkovi a našemu  manažerovi Milanovi Samkovi. Dále vedoucím obou dorostů, trenérům. Velké poděkování pak Honzovi Doubkovi st., který udržuje kontakty s kluky a dávaje dohromady jako kolektiv. V letošní sezoně začal na postu trenéra pracovat Lukáš Kalina, jeho práce byla hodně vidět a bylo to znát. Děkujeme.

U našeho B-dorostu dobře pracoval Marek Pospíchal starší, i když to neměl jednoduché ale i on to zvládl, děkujeme.

Na závěr musím poděkovat našemu vedoucímu týmu Marku Rehbergrovi st. za jeho zodpovědný přístup a práci s oběma dorosty.

 Poděkování patří našim klukům, kteří přecházejí do mužů za odvedené výkony v týmu dorostu, i když se jim nevyhnula zranění. To se týká Jakuba Dolečka, Jirky Žižky, Jakuba Kroupy, Radka Nemáše, Honzy Doubka. Jediným mínusem je ukončení fotbalu Jakuba Švédy, doufám, že vše přehodnotí a znovu začne, dveře má otevřené.

Uvidíme, jak se jim povede v kategorii mužské a určitě budeme jejich výkony bedlivě sledovat a konzultovat s trenéry A i B týmu mužů.

Jak jsem již zmínil, dostalo se nám ctí postoupit do Krajského přeboru dorostu, kde bude hrát starší a mladší dorost plus další B dorost budeme mít v okresním přeboru a bude záležet na nás všech, jak to zvládneme. Do realizačního týmu na příští ročník máme nové tváře jak na postu trenéra, tak na postu vedoucího mužstva.

První trénink na nastávající sezónu KP bude

čtvrtek 16.7.2015 STARŠÍ DOROST  - 17:30 hod hřiště OBLEKOVICE (OBLEČENÍ + KOPAČKY).

 TRENÉR LATTNER JAN

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Fotbalové zprávy

9. červen 2023

Naši sponzoři

Reklamní blok