logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

1. kolo Prosiměřice - IE Znojmo starší žáci 2-4 (0-3)

Góly - Stašková 2x, Procházka, Balík,

Sestava a hodnocení utkání

Válek- Veselý, Hega, SErvít E., Servít Š.,Synek,Raška,Železný M.,Havliš, Balík, Stašková, Procházka, Spurný, Soukup, Hřib, Novotný, Wrana,

Řekli po utkání trenér Milan Železný

Gratuluji našemu mužstvu k prvnímu vítězství v kategorii starších žáků. První poločas jsme zvládly na výbornou. Řekl bych,že to byl z naší strany bezchybný výkon. Možná jsme mohli přidat nějakou tu branku navíc. O poločase jsme naše hráče chválily a řekli jim aby v takovém výkonu pokračovali i nadále. Ovšem hned od začátku druhé půle jsme se dostaly pod velký tlak což vyvrcholilo snížením až na 2-3. Navíc ještě domácí zahodili pokutový kop. Hned z následného protiútoku jsme vítězství pojistili čtvrtým gólem odvezli si 3 body. V tomto zápase nás mile překvapil nováček v našem týmu Vašek Raška který u nás hostuje z Vranova nad Dyjí. Dále Dominik Synek, ale pochvalu zaslouží celé mužstvo za první vítězství.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři