11.kolo IE Znojmo starší žáci - Přimětice 2-0 (0-0)

Góly – Havliš, Balík.

Válek,Servit,E.,Pigal,Hega,Veselý,Železný,Stašková,Synek,Havliš,Balík,Procházka,Janák,Wrana,Raška,Vopravil,Hřib,Servit Š.

Hosté z Přimětic jsou sice na předposledním místě v tabulce, ale můj názor je,že mají být určitě výš. Zápas byl vyrovnaný, ale je pravda ,že jsme měli více šancí a byla to otázka prvního gólu. Po krásné akci Andrei Staškove a zakončení Pavla Havliše jsme ho dali my. Po chvilce jsme přidali pojistku v podobě druhého gólu, když se individuálně prosadil Marek Balík střelou z velkého vápna. Musím dnes pochválit práci celé obrany plus brankáře, že jsme nedostali gól, ikdyž jsme měli dost štěstí. Dnes jsem byl spokojen s přístupem, hlavně ve druhém poločase, i když jsme nemohli dát gól tak jsme měli neustále velkou převahu a hodně gólových příležitostí. Šlo vidět na našem mužstvu,že tento zápas chtěli vyhrát za každou cenu a hráli do závěrečného hvizdu rozhodčího. Gratuluji našemu mužstvu a těším se že budou pokračovat v dobrých výkonech i v dalších zápasech.Ted nás čekají dva těžké zápasy-Višnova a Vlasatice. Doufám,že se kluci prosadí i proti těmto týmům.Na závěr chci vyzvednou výkony Andrei Staškové,která svými výkony jde příkladem celému mužstvu.

Trenér: Milan Železný