13. kolo IE Znojmo starší žáci - Vlasatice 0:4 (0:1)

Válek-Janák,Hega,Servit E.,Veselý,Pigal,Havliš,Stašková,Železný,Balík,Procházka,Serit Š.,Hřib,Raška,Vopravil,Synek,Spurný,Zimola

Trenér Milan Železný:

Začátek zápasu jsme celkem zvládli.Byli jsme více než vyrovnaným soupeřem pro kvalitního soupeře z Vlasatic. Měli jsme několik šancí jít v utkání do vedení,ale bohužel soupeř se ujal vedení z první střely,která šla na naší bránu. Do konce poločasu jsme mohli ještě dvakrát vyrovnat,ale špatně jsme to zakončení vyřešili.Proti takovému soupeři se tyto nabídnuté šance musí proměňovat.Vstup do druhého poločasu se nám vůbec nepovedl a soupeř dvěma góly ten zápas definitivně rozhodl.Za stavu 0:3 už hosté v pohodě kontrovali toto utkání a na konci zápasu ještě přidali čtvrtý gól a zaslouženě si odvezli 3 body. Respektujeme, že soupeř byl kvalitní ale i přesto jsme nebyli spokojeni z výkony některých našich klíčových hráčů-Pigal,Servit E.,Synek,Balík.Dnes bychom pochválili našeho brankaře Honzu Válka ,který ikdyž dostal čtyři góly chytal výborně. Doufáme, že tento nepovedený zápas z naší strany odčiníme hned v dalším kole na hřišti Tasovic.

Program tohoto týdne:  Treninky-Středa 16:00 sraz, Pátek 16:00 sraz        Neděle zápas Tasovice 14:00