15. kolo IE Znojmo starší žáci –Štítary 3-1 (1-0)

Góly-Stašková, Balík, Železný M.

Válek-Servit E.,Veselý,Hega,Synek,Havliš,Stašková,Železný,Balík,Procházka,Pigal,Servit Š.,Wrana,Zimola,Vopravil,Hřib.

Dnes to bylo atraktivní a hlavně zajímavé utkání až do konce.V prvním poločase jsme šli do vedení golem Andrei Staškové po hezké nahrávce Tomáše Pigala. Měli jsme ještě několik dalších šancí které jsme nedokázali proměnit.Po změně stran se podařilo houževnatým a důrazným hostům vyrovnat a musím říct,že vyrovnání si hosté za druhý poločas zasloužili.Už se zdálo že zápas skončí remízou ale po krásné individualní akci Marka Balíka jsme vedení strhli na naší stranu.Potom ještě přidal překrásný gol z voleje Milan Železný po výtečném centru Dominika Synka.Byl to Mildův prémierový gól v žácích,ale fakt stál za to.Gratuluji všem k tomuto vítězství,protože naše mužstvo ukázalo i v těžkých situacích (vyrovnáni) si dokázalo poradit a hráli až do poslední minuty zápasu.Za tu bojovnost jim patří toto vítězství a jak se lidově říká tři body zůstali doma.

Ještě bych chtěl poukázat že ve vyhrocených situacích jsme zůstali v klidu a hráli si svojí hru.
Za ukázněnost a přístup v utkání patří našemu mužstvu velké dík.
Kdo na tomto zápase byl tak ví o čem mluvím.

Trenér Milan Železný