Mladší žáci obsadili druhé místo v halovém turnaji OFS

V sobotu 10.ledna 2015 se naši mladší žáci zúčastnili halového turnaje OFS který se konal ve Znojmě. Zde obsadili druhé místo a zajistili si tak postup do Okresního finálového kola. Mlad ci OFS leden 2015

Sestava, výsledky a hodnocení turnaje

Sestava : Dušek Patrik , Peřinka Martin, Servít Šimon, Svoboda František, Nguyen Martin, Ondruš Jan, Koňařík Dominik, Nguyen Jiří, Ondra Matěj, Raška Vilém, Špalek Jáchym, Špalek Štěpán .

Na turnaji jsme se postupně utkali se soupeři z Dobšic , Přímětic , Štítar  a  Oleksovic .

Ze dvou úvodních zápasů proti mužstvu Dobšice a Přímětice jsme získali plný počet bodů. V těchto úvodních zápasech předvedli kluci dobrou kolektivní hru a zaslouženě si připsali dvě vítězství. Do třetího duelu s mužstvem ze Štítar jsme nevstoupili zrovna moc šťastně, hned v úvodu hry jsme vytvořili dvě školácké chyby a soupeř nám odskočil na rozdíl dvou branek. Kluci se snažili, šancí na srovnání měli dost, ale bohužel na soupeře ze Štítar jsme v tomhle duelu nestačili. Do posledního čtvrtého zápasu jsme nastupovali s jasným cílem,pokud chceme postoupit do druhého kola  musíme vyhrát. Jiná možnost na postup není. V rozhodujícím duelu jsme se setkali s mužstvem ,,Oleksovice,,. Tento zápas byl dlouhou dobu vyrovnaný, nikdo nechtěl prohrát. Porážka znamená vyřazení. Bojovalo se do posledních sil. Byl to velice vypjatý souboj, ve kterém jsme měli v samotném závěru mírnou převahu i štěstí a soupeře se nám podařilo udolat. Vítězstvím nad soupeřem z Oleksovic jsme si tak  zajistili postup do okresního finálového kola!

IE Znojmo - Dobšice  3-1   střelci : Špalek Jáchym 1x ,Koňařík Dominik 2x,

IE Znojmo -  Přímětice  6-1  střelci : Ondra Matěj 2x, Koňařík Dominik 2x, Špalek Jáchym 1x , Servít Šimon 1x .

IE Znojmo - Štítary  1-4   střelci : Svoboda František 1x .

IE Znojmo - Oleksovice  3-1   střelci : Ondra Matěj 1x , Raška Vilém 1x , Špalek Jáchym 1x .

2. místo 3x vítězství, 1x prohra,  skóre :  13:7     Body  9  , .

Za postup do druhého kola si zaslouží pochvalu a gratulaci celé mužstvo, kluci děkuji atˇ se daří v dalším kole.

trenér  Ondra Daniel