Mladší přípravka v Tasovicích a Polánce

Tento víkend se naše tři týmy mladší přípravky představili na hřištích v Tasovicích a Polánce.

Sestavy výsledky a hodnocení zápasů

Sobota 2.5. Tasovice

Bílý tým sestava

Štancl M.- Horecký Tomáš, Prycl Filip, Nguyen Leoš, Láník David, Brzobohatý Marek, Vystrčil Jan, Veselá Jana, Marečková Denisa,

Bílý – Mor. Krumlov 3-5   Góly – Vystrčil, prycl, Nguyen Leoš,

Bílý - Višńové 0-4

Trenér Martin Prycl

Bílý tým dnes odehrál velmi dobré zápasy a to i přes to že měl v týmu tři hráče ročníku 2008 a zbytek týmu ročník 2007. Proti výškové převaze soupeřů se prezentoval bojovnými výkony a předvedl i hodně fotbalových momentů takže opravdu velká spokojenost s dnešním výkonem.

Neděle 3.5. Polánka

Sestava žlutí - Vystrčil Jan, Jaskula Petr, Morovič Viktor, Baran Ondřej, Mikulášek Jakub, Kaidl Lukáš, Nguyen Petr

Sestava červení - Štancl Petr, Zika Daniel, Kafuněk Saša, Daněk Filip, Kolář David, Bence Dominik, Svoboda Jan, Matoušek Lukáš, Šmerda Pavel

Červení - Blížkovice 4:3 góly: Kolář, Daněk, Matoušek 2

Červení - Polanka     2:5 góly: Matoušek 2

Červení - Žlutí           4:9 góly: Štancl 2, Bence 2

Červení podali opět svůj tradiční bojovný výkon a podařilo se jim dokonce porazit Blížkovice což je velice cenný skalp. Pět hráčů se zapsalo do střelecké listiny a Lukáš Matoušek dokonce vstřelil 4 góly. Dnes nám ukázal tým další zlepšení, jen musíme zapracovat na střelbě, protože v tomto věku kopat bodlem je až ostuda, kluci vědí o koho se jedná, že :-). Jinak kluci pěkný výkon.

Žlutí - Polanka  6:2 góly: Voldřich 2, Jaskula 2, Nguyen, Mikulášek

Žlutí - Blížkovice 7:1 góly: Nguyen, Baran 2, Voldřich 4

Žlutí - Červení   9:4 góly: Kaidl, Jaskula 5, Mikulášek, Baran, Vystrčil

Žlutí dnes přehrávali soupeře o třídu, čemuž odpovídají i výsledky. Velké plus je, že skórovali téměř všichni hráči a Petr Jaskula suprově zapadl do týmu ve kterém hrál svůj první zápas. Kluci předvedli několik krásných kombinací, které rodiče ocenili velkým potleskem, byl to krásný pohled na hru. Poděkování patří všem rodičům za dopravu hráčů a fandění. V neposlední řadě poděkování panu Petru Štanclovi za bezchybné pískání zápasů, udělujeme mu 10 :-).

Trenéři : Zika Milan, Kaidl Luboš,