Jak to bylo v roce 1971?

Dostaly si mi do rukou výtisky Rudého práva z roku 1971. Mimo jiného "výborného" soudružského čtení z té doby, jsem na zadní straně našel i několik zajímavých fotbalových tabulek. Jedná se o tabulky celostátních soutěží, ale i krajů. Je dobré si osvěžit kdo tenkrát co hrál a dokonce jsem tam našl i drobnou záhadu, kterou by snad mohl někdo vysvětlit (pište do komentářů přes Facebook):

Všimně te si našeho klubu (Oblekovice), který se nachází v I. B třídě, skupina B (poslední místo, odehráno 8 kol a máme dva body)Historicke tabulky RP 05101971

Tady je tabulka po 9. kole, jsme nadále na posledním místě, ale máme už jen 1 bod. Ví někdo ze starších pamětníků, jak se to mohlo stát?

Historicke tabulky RP 12101971

Další tabulky jsou spíš pro zajímavost, kdo tehdy hrál celostátní soutěže včetně divizí:

Historicke tabulky RP 11101971

Historicke tabulky RP 25101971