FK Znojmo A – Šatov 4:2 (2:1)

Branky: 15´ Procházka, 37´ Svatoš, 55´+ 79´ Németh – 29´ Novák, 68´ Chaloupka

Sestavy a hodnocení utkání

FK Znojmo

Kotáb – Paseka, Šťáva, Bálka (63´ Poláček) – Rolník (46´ Samek Jan), Zimek, Procházka (53´ Mössmer), Dufek (73´ Dobeš) – Svatoš, Černý (46´ Adámek), Németh

Šatov

Machát – Chaloupka, Müller, Novák, Uchytil – Artim, Veselý, Bárta, Vrbka – Czucz, Bula

Trenér Jarda Ludvík

Zasloužené vítězství. Ale čekal jsem lepší výkon. Na druhou stranu těch změn v sestavě dnes bylo hodně, někteří viděli míč po dvou měsících, tak to svádí k tomu, že to byl ten problém. Ale tím to nebylo, protože v některých fázích zápasu zklamali vždy ti, co by měli být tahouni. To je příklad Jirky Dufka – první půli absolutně nevýrazný, bez chuti, bez nasazení, všude byl pozdě a nedařilo se mu ani s míčem. V druhé půli famózní výkon, nejlepší hráč na hřišti, krásně připravil 2 branky. A s těmito výkyvy ve výkonnosti nebyl dnes sám, těchto hráčů bylo víc. Je to škoda, že neudržíme pozornost a koncentraci celý zápas nebo i v dalších utkáních, to je náš problém, který si musí každý v hlavě uvědomit. Oproti minulému týdnu jsme dlouho stáli na míči, neustále se pouštěli do složitých a těžkých akcí, velmi málo jsme hráli jednoduše, prostě velký rozdíl ve výkonu. A opět náš největší problém – koncovka. To co jsme dokázali zase zahodit je až neuvěřitelné. Měli jsme vyhrát daleko větším rozdílem.