24.kolo FK Znojmo B – Starý Petřín 7:4 (4:1)

Góly - 9' 25' Vašíček 75' 80' Pospíchal 12' Paseka 15' Pavlík 57' Doubek - 40' 50' 63' 68'

Papai - Hellinger Paseka Bastl(60' Rehberger) Pavlík Mössmer Ostrý(46' Blažíček) Doubek Kafka Jan Kubále(66' Pospíchal) Vašíček

Tomáš Pěnkava trenér

Do zápasu jsme doslova vlétli jak uragán.Dařila se nám hra a šance,které jsme si vytvářeli jsme dokázali i proměnit.Za stavu 4:0 ve 25 minutě to vypadalo,že je rozhodnuto.Hosté sice dali do poločasu gól,ale nic nenasvědčovalo tomu,že ze zápasu bude ještě drama.Starý Petřín to nezabalil a dokázal snížit na rozdíl jediné branky a s námi to nevypadalo dobře.Ze hry musela kvůli zranění naše opora v bráně.Měli jsme už vystřídáno a tak se do branky dostal Jarda Hellinger.Musím říct,že Fildu zkušeně zastoupil a branku nedostal.Nám se i v deseti podařilo vstřelit dva góly a zápas dotáhnout do vítězného konce.