5.kolo TJ Štítary - FK Znojmo B dorost   2:2 (1:1)

5.kolo TJ Štítary - FK Znojmo B dorost 2:2 (1:1)

Góly - 27. Gazcio David, 87. Nguyen Martin

BERK BT Okresní přebor dorostu

Buchtela David [K], Lichevník Josef, Jedlička Filip, Dyml Lukáš, Truhlář Matěj, Nguyen Martin, Gazcio David, Koukal Miroslav, Svoboda Petr, Koňařík Dominik, Rytíř Ondra

Střídání: Dítě Jiří, Aleš Klimentík, Svoboda Lukáš

1. 9. 2020 14:00
Štítary , 35 diváků | Rozhodčí: Jenerál Bohumil

I přes aktuální postavení v tabulce jsme věděli, že soupeř bude kvalitní, navíc nastoupil pouze v 10 hráčích. Opět se opakoval průběh z minulého venkovního zápasu, kdy jsme chtěli tvořit hru, soupeře jsme tlačili, ale nedokázali jsme vstřelit branku jako první. Naopak, soupeř vstřelil gól jako první a pokračovala naše snaha o vyrovnání. Dlouho se nám nedařilo prolomit obranu soupeře, naštěstí se trefil krásnou střelou David Gazcio.

V druhé půli jsme chtěli utkání obrátit na svoji stranu, ale zase to byl soupeř, kdo se ujal vedení. Znovu a znovu jsme zkoušeli překonat obranu soupeře, ale naše snahy ztroskotaly na výborné obraně. Na druhé straně nebýt famózně chytajícího Davida bychom se nemohli divit, když bychom inkasovali minimálně 4krát. Až v samotném závěru utkání po úniku po křídle a krásném centru Gazcia se trefil hlavou Martin Nguyen.

Hodnocení trenéra:

Nakonec se štěstím první bod z venkovního utkání. Budeme muset zapracovat na zlepšeném přechodu do útoku, abychom si vytvářeli více náběhových situací a dostávali více centrů a nahrávek před branku soupeře. Dalších 2 venkovní zápasy budou dobrým testem, jak se nám podaří hrát do připravené obrany.

Trenér  Petr Svoboda