4. kolo FK Znojmo B dorost - TJ Višňové 7:0 (5:0)

Góly - 12. Svoboda Petr, 24. Svoboda Petr, 38. Svoboda Petr, 39. Koukal Miroslav, 41. Koňařík Dominik, 87. Koňařík Dominik, 90. Balada David

Sestava a hodnocení utkání

Buchtela David [K], Lichevník Josef, Balada David, Jedlička Filip, Dyml Lukáš,

Truhlář Matěj, Nguyen Martin, Koukal Miroslav, Lichevník Tadeáš, Svoboda Petr, Koňařík Dominik,

Střídání: Dítě Jiří, Tejkal Ivo

BERK BT Okresní přebor dorostu

Micmanice , 25 diváků | Rozhodčí: Pikart David

Soupeř přijel bez několika hráčů základní sestavy, což určilo celý vývoj zápasu. Do půlky Petr Svoboda vstřelil hattrick a, po gólech Mirka Koukala a Dominika Koňaříka skončil poločas 5:0. Druhá půle se už pouze dohrávala, po gólech Koňdy a Baliho se počet gólů zastavil na čísle 7. Škoda že si hráči v druhé půli nevytvořili více příležitostí a po půli a jasné převaze už chyběla větší chuť po gólech. Po hráčích, kteří se chtějí prosadit u prvního týmu musíme chtít a chceme aby jejich výkon byl v každém zápase nadstandartní. Tak snad to uvidíme v dalších zápasech s těžšími soupeři.

Trenéři: Svoboda Petr

Hodnocení trenéra:

Velice průměrné až slabé utkání. Po nemoci se pomalu začíná rozehrávat Jiří Dítě, který se dostal do několika slibných šancí. Nyní nás čekají 3 venkovní utkání, Štítary a pak opět Mramotice a Přímětice.