22. kolo FK Střelice - FK Znojmo 0:6 (0:1)

GÓLY: Baran⚽, vlastní⚽, Kaláb⚽ ,Sýkora ⚽⚽, Horecký⚽

Sestava:
Rybníček [K] - Sýkora, Procházka, Baran, Miklovic - Matoušek, Lelovský Roman, Horecký, Mrázek - Koukal, Kaláb
Střídání: Lelovský Daniel, Brázda
Hodnocení zápasu:
Dnes jsme odehráli zápas na půdě týmu FK Střelice. Ačkoliv jsme celé utkání byli lepším týmem, tak naším velkým problémem byla koncovka. První poločas jsme zahodili spoustu šancí, kdy se na to už nemohl koukat stoper Ondra Baran a krásným volejem z nějakých třiceti metrů opět potvrdil, že góly dává pouze výstavní. Druhý poločas jsme soupeře jednoznačně přehráli i fyzicky, což pramenilo v další góly, kdy například dva góly vsítil také sváteční střelec Mates Sýkora, kde si jakožto rozený obránce počínal jako zkušený kanonýr.

Příští týden doma hrajeme s Vojkovicemi. Chtěli bychom navázat na naši slušnou formu a získat další tři body do tabulky. FK DO TOHO!
autor hodnocení: Mara Procházka(fkznojmodorost_official)

Hodnocení trenéra:

Odevzdaný výkon soupeře, jehož výkon byl podprůměrný. Nám se nedařilo z velkého množství příležitostí vstřelit branku, poločas 0:1, na šance však 0:10. V druhé půli jsme trápení prolomili až v 60 minutě vlastním gólem. Další branky už šly rychle po sobě i když šancí bylo minimálně na dalších 10.