logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

1. kolo ligy mladších žákyň skupiny Morava 28.8.2022

1. kolo ligy mladších žákyň skupiny Morava 28.8.2022

FK Znojmo dívky - SK Líšeň 4:0 (pol. 1:0) - góly: Garajová, A. Rozehnalová, Klímová, Bercredi (Líšeň) - vlastní

Sestava: Šmerdová - Raabová, Turková, Neubertová, Rozehnalová Natálka, Rozehnalová Alice, Klímová (C), Březinová, Kašparová, Nemešová, Chromíková, Hanzelová, Garajová, Horáková

První zápas ligové sezóny jsme odehráli na domácím hřišti a pro většinu hráček to byla jejich ligová premiéra. Osu mužstva z loňské sezóny doplnila buď mladší děvčata nebo nové hráčky, které nám přes léto přestoupily. Náš tým je ročníkově značně pestrý, hrály holky rok narození 2010 až 2014. Nutno podotknout, že mladší děvčata nezklamala a odehrály zápas i přes kratší časový úsek ve hře s nasazením a celkově přispěly k dobrému výkonu celého týmu. V prvním poločase nás zlobila koncovka a měli jsme velké štěstí, že nás soupeř více neprověřil. První gól mladších žákyň v sezóně vstřelila nejmladší hráčka Tamarka Garajová. V druhém poločase jsme potvrdili výkon i dalšími brankami a děvčata tak mohla oslavit první výhru v soutěži a navíc na domácím hřišti. O příštím víkendu zajíždíme na hřiště Baníku Ostrava. Poděkování patří rodičům za fandění a povzbuzování během zápasu a za dovoz dívek na utkání.

Trenéři FK Znojmo: Martin Hanzel, Kamil Lavingr a Jan Šmerda

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři