13. kolo - 1.liga starších žákyň proti SK Sigma Olomouc

V neděli 23.4.2023 odehrály starší žákyně na domácím hřišti další zápas 1.ligy proti týmu SK Sigma Olomouc.

Sestava: Garčinská , Březinová - Kučerová , Kapaňová , Kalabisová , Šišláková , Veselá , Čechová , Klásková , Vaculová , Langmannová ,Doválelová , Pirožková , Olivová , Šustáčková , Hanzelová , Urbánková , Železná .

FK ZNOJMO : SK SIGMA OLOMOUC     5:0  P(4:0)

Góly: Železná , Veselá , Šišláková 2 ,Olivová

Hned v úvodu  zápasu byla vidět naše převaha na hřišti. Vytvořili  jsme si několik gólových šancí ,ale gólem neskončily.  Dlouhých 13 minut jsme čekali na první gól ,který dala  Naty Železná . O pár minut později zvýšila na 2:0 Janča Veselá.  Soupeřky z Olomouce začaly v osobních soubojích trochu přitvrzovat a někdy to i dost holky bolelo. Naše děvčata, ale stále držely své tempo a byla na všech vidět chuť vyhrát. Do konce poločasu jsme přidali ještě další dvě branky v podání Káji Šišlákové . Druhý gól byl výstavní ,kdy Karolína  kopala přímý kop po faulu a nádhernou střelou trefila horní část brány ,gólmanka neměla žádnou šanci gól chytit.

Druhý poločas  se do hry dostaly více i střídající hráčky a musíme je moc pochválit.  Dlouho se nám nedařilo přidat další branku , i když jsme měli více ze hry. Svůj první ligový gól dnes dala Nelča Olivová a my jí to moc přejeme.  Pochvalu zaslouží i obě naše gólmanky Terka a Kačka , které udržely další čisté konto a byly svému týmu velkou oporou.

Dnešní zápas zvládly holky na jedničku a musíme je všechny pochválit  za předvedenou hru .

Děkujeme rodičům  za podporu a fandění !!!!