23.04.2023 Mladší žákyně - dívčí liga skupina Morava FK Znojmo - Sigma Olomouc 2:6

FK Znojmo - Sigma Olomouc 2:6 (góly: 2x Veselá)

sestava: Šmerdová ( Jašová ) - Raabová, Kubisová, Sabová, Dobiášová, Kavková, Rozehnalová, Klímová, Chromíková, Kašparová, Nemešová, Nováková, Soukupová, Veselá

V neděli 23.4. jsme hostili na domácím hřišti tým z Olomouce. Holky začaly zápas velice aktivně a hned ve 2. minutě jsme se ujali vedení po krásné střele Gabriely Veselé. Z vedení jsme se radovali pouze 3 minuty kdy dvěma góly hoste otočili skóre ve svůj prospěch. Holky se nevzdaly a o další 2 minuty později vyrovnala opět Gabča Veselá. Od této doby se hra přelívala z jedné strany na druhou a čekalo se na další gól. Bohužel padl do naší branky a hosté vedli. Do poločasu hosté přidali ještě jednu branku a tak byl stav o poločase 4:2 v náš neprospěch. O půlce jsme se snažili holky povzbudit a snaha byla vidět, jenomže fotbal se hraje na branky a ty už dávali pouze hosté a tak zapas skončil 2:6. Je to další zkušenost do dalších zápasů. Musíme zapracovat na dalším zlepšování naší hry. Poděkování patří Kamilovi Lavingrovi který se ujal role rozhodčího utkání.
Děkujeme rodičům za dovoz hráček a fandění po celý zápas.

Trenéři FK Znojmo: Pisca, Lavingr a Hanzel