1. kolo FK Tuřany - FK Znojmo A 4:0 (1:0)

Sestava a hodnocení utkání

Kotáb - Kafka, Slabý, Železný P., Bálka, Lehocký, Fryš, Procházka, Németh, Balík, Vašíček.

Náhradníci: Železný M. ml., Pavlík, Kubále.

Řekl po utkání trenér: Milan Železný.

První mistrovský zápas nám vůbec nevyšel. Od začátku utkání se tento zápas jevil jako vyrovnaný. Domácí dali gól v 35 minutě a tímto gólem vyhráli poločas 1:0. V druhém poločase jsme měli několik příležitostí na vyrovnání a troufám si říct, že i na otočení celkového skóre. Po těchto naších neproměněných šancí jsme dostali v 68 minutě gól na 2:0. Tento gól jak se ukázalo byl rozhodujícía a ke konci zápasu nám domácí tým vstřelil ještě dva góly. Tento výsledek je sice krutý ale bohužel když nedáš ze šesti tutovek gól tak nemůžeš pomýšlet na dobrý výsledek. Dnes hrál dobře Martin Fryš a Pavel Slabý. V útoku se dostal do hodně šancí mladík Marek Balik ale dnes mu nebylo přáno aby dal gól. V dalším zápase nás čeká nováček z Újezda u Brna tak doufám, že se z tohoto debaklu se rychle vzpamatujeme a vyhrajeme tento domácí zápas. Zápas s Újezdem u Brna začína v neděli 16.8 v 10:15.