6. kolo FK Znojmo A – Jevišovice  7:2  (4:1)

6. kolo FK Znojmo A – Jevišovice 7:2 (4:1)

Góly:  Balík 2x, Procházka 2x, Németh, Železný P.,Fryš,

Sestava a hodnocení

Kotáb - Kafka, Železný P., Slabý, Benda, Dufek, Procházka, Fryš, Balík, Németh, Vašíček

Náhradníci: Morkus, Wrana, Lehocký, Gavelčík, Vystrčil.

Řekli po zápase treneři: Železný M, Kalina.

V dnešním zápase a důležité 3 body pro náš tým rozhodl náš vstup do utkání. V 15 minutě jsme vedli 4:0. Soupeře jsme tímto úplně rozhodili a vypadalo to, že to bude pohodové utkání, ale od 25 minuty se nám soupeř vyrovnal. Podařilo se jim snížit pěknou střelou na 1:4 a mohli ještě přidat další góly do konce poločasu. Druhý poločas jsme začali opět vlažně a vyůstilo to chybou v podobě vlastního gólu, bežela 47 minuta. Po tomto gólu jsme začali opět hrát a vytvářet si šance. Hosté ještě mohli snížit na 3:4 ale trefili naštěstí břevno. Závěr utkání patřilo opět našemu týmu a přidali jsme ještě 3 góly. První gól vstřelil ve 30 sekundě Peťa Németh po přihrávce od Jirky Dufka. Na 2:0 zvyšoval ve 2 minutě Martin Procházka po přihrávce od Marka Balíka. 3 gól přidal v 10 minutě Marek Balík a na 4:0 skŕoval v 15 minutě Martin Fryš technickou střelou k tyči. Důležitý gól byl na 5:2 a postaral se o něho hlavou náš nejzkušenější hráč Petr Železný. Tímto gólem se hosté úplně složili a rezignovali. 6 gól přidal opět náš kapitán Martin Procházka a na konečných 7:2 upravil skóre svým sólem Marek Balík. Špatný moment dnes byl v podobě zranění Kuby Kafky ale my doufáme,že tento bojovník se z toho dostane co nejdříve a přejeme mu brzké uzdravení.

Další zápas máme opět derby v Blížkovicích. Utkání se hraje v neděli 20.9. v 15:30. Autobus odjíždí od FK Znojmo ve 13:45.