7.kolo Suchohrdly - FK Znojmo B 8:2 (2:2)

Sestava a hodnocení

Sestava: Svoboda-Ondra, Pěnkava, Neumann, Kolařík, Blažíček, Kubále, Bálka,Gavelčík, Vystrčil, Pevný.

Náhradníci: Krontotorád Martin, Krontorád Marek, Gazcio.

Řekl po utkání trenér: Samek Jiří, Kubále Dan

Do Suchohrdly jsme dojeli s velmi mladým týmem. Někteří z nich nastoupili v mužské kategorii poprvé. Naše nezkušenost se projevila zejména v druhém poločase kdy po inkasovaném gólu na 3:2 se naše mužstvo úplně rozložilo. Začátek zápasu byl vyrovnaný ale po dvou chybách naší obrany jsme dvakrát inkasovali. Dokonce poločasu jsme dokázali ještě vyrovnat. Na 1:2 snižoval Jarda Blažíček a o vyrovnávající gól na 2:2 se postaral Michal Neumann. Škoda, že na začátku druhého poločasu za stavu 2:2 neproměnil náš mladík Denis Kolařík svou šanci, možná by se toto utkání vyvíjelo úplně jinak. Nedá se nic dělat, hlavu vzhůru a jedeme dál. Díky dnes patří mladíkům teprve 15ti letým bratrům Krontorádům a Gazciovi, kteří dnes nastoupili za muže poprvé a rozhodně nezklamali. Jen tak dále kluci.

Další utkání zajíždíme k soupeři do Jaroslavic. Utkání začína v neděli 27.9.2020 v 15:30.