8.kolo Jaroslavice - FK Znojmo B 3:4 (1:0)

Góly - Németh 2x, Balík, Kolařík,

Sestava: Kotáb-Dufek,Paseka,Slabý,Fryš,Blažíček,Neumann,Lehocký,Černý,Pěnkava,Vašíček.

Náhradníci: Németh,Balík,Železný M. ml.,Kolařík.Pevný.

Řekli po utkání trenéři: Kalina, Kubále.

Hodně důležité 3 body z venku pro náš tým, vzhledem k postavení našeho mužstva v tabulce. Do zápasu jsme šli s tím, že musíme bodovat a nejlépe za 3 body, což se nám nakonec se štěstím podařilo. Dnes jsme nominovali posílenou sestavu z A mužstva, který svůj zápas v sobotu mělo odložené. Nakonec se to ukázalo jako dobrá volba. První poločas byl z naší straný průměrný. Vytvořili jsme si pouze 2 šance a po zásluze jsme prohrávali 0:1. Domácí byly lepším týmem. Do druhého poločasu jsme udělali hned 3 změny v sestavě a kluci, kteří nastoupili přinesli oživení do naší hry. Hned na začátku druhého poločasu vyrovnával na 1:1 Mára Balík po přihrávce od Milana Železného. Hosté ale dokázali po naších chybách ještě dvakrát skórovat. Za náš tým se prosadil 2x Peťa Németh a pokaždé vyrovnával. Na první gól mu přihrál Vojta Lehocký a druhý gól skóroval v 88 minutě po samostatné akci pěknou střelou na zadní tyč. Už se zdálo že utkání skončí remízou ale v 90 minutě utekl po levé straně náš dorostenec Denis Kolařík a rozhodl tento zápas, když balón po jeho centru si srazil obránce domacích do vlastní sítě. Za bojovnost do poslední minuty a otočení výsledku z 2:3 na 4:3 si zaslouží pochvalu celé mužstvo. Nejlepšími hráči zápasu za náš tým byly Pavel Slabý a Peťa Németh.

Další utkání přivítáme na našem hřišti mužsvto z Rakšice. Utkání se hraje v neděli 4.10 v 15.:00.